Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Wypożyczenie koncentratora tlenu - gdzie na Śląsku?

Albert Kamiński 2022-02-20 0 komentarzy
Wypożyczenie koncentratora tlenu - gdzie na Śląsku?

Na rynku można znaleźć różne modele koncentratorów tlenu, które różnią się wydajnością oraz przeznaczeniem. Główny podział tego typu sprzętów sprowadza się do wyróżnienia koncentratorów stacjonarnych - stosowanych najczęściej w placówkach medycznych, domach opieki oraz warunkach domowych, a także przenośnych. Drugi rodzaj urządzeń pozwala na znacznie większą mobilność chorego, ponieważ koncentrator, dzięki niewielkim wymiarom i wyposażeniu w dodatkową torbę, może zostać zabrany w dowolne miejsce. Sprzęt na jednym ładowaniu wytrzymuje około 8-9 godzin (w zależności od wybranego modelu).

Marka NOVENTO proponuje sprzedaż koncentratorów tlenu (przenośnych i stacjonarnych) pochodzących od renomowanych producentów. Osoby, które nie posiadają wystarczających środków na zakup takiej maszyny lub też potrzebują sprzętu jedynie na określony czas mogą zdecydować się na wypożyczenie koncentratora tlenu. Miesięczny koszt wynajmu jest zależny od rodzaju wybranego urządzenia i zaczyna się od kwoty 149 złotych w przypadku podstawowych stacjonarnych koncentratorów.

Urządzenia zostały wyposażone w szczegółową instrukcję, a na stronie internetowej sprzedawcy można znaleźć wiele dodatkowych porad na temat uruchamiania i codziennej obsługi koncentratora tlenu. Pracownicy chętnie odpowiedzą na dodatkowe pytania.

Skomentuj wpis