Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

W jakie kursy dla managerów warto zainwestować?

Konrad Zając 2023-08-01 0 komentarzy
W jakie kursy dla managerów warto zainwestować?

Ciągły rozwój oraz podwyższanie kompetencji jest mocno doceniane przez przyszłych pracodawców. Udział w szkoleniach biznesowych (związanych z określoną branżą) jest tak samo istotny jak rozwój osobisty, który pozwala zdobyć cenne umiejętności dotyczące motywacji i prowadzenia rozmów z zespołem. Cechy przywódcze powinien mieć każdy przyszły manager, którego zadaniem jest organizacja czasu pracy oraz zarządzanie pracownikami niższego szczebla.

Każdy manager powinien umiejętnie planować zadania do wykonania (własne oraz oddelegowane innym), a także być przygotowanym na radzenie sobie w kryzysowych sytuacjach. Ponadto osoba obejmująca stanowisko kierownicze musi być pewna siebie oraz mieć odpowiednią wiedzę na temat realizowanych projektów. Najważniejszą cechą jest oczywiście praca w zespole. Mowa tutaj zarówno o rozdzielaniu poszczególnych zadań, jak i motywowaniu pracowników do efektywniejszej pracy. Managerowie muszą również wykazywać chęć ciągłego rozwoju.

Na stronie questcm.pl można zapoznać się z ofertą szkoleń dla kandydatów na managera, brygadzistów oraz kierowników niższego szczebla. Proponowane kursy dla managerów dotyczą następujących zagadnień:

  • inżynieria budowania skutecznego zespołu,
  • jak poprawnie ustalać cele i priorytety oraz delegować zadania,
  • efektywna komunikacja ze współpracownikami.

Na stronie udostępniono szczegółowy plan 2-dniowego szkolenia „Skuteczny Menedżer”, który jest prowadzony przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem (pracujących dla polskich oraz zagranicznych firm). 

Skomentuj wpis