Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

szkody komunikacyjne odszkodowania doradztwo

Jakub Dąbrowski 2020-06-09 0 komentarzy
szkody komunikacyjne odszkodowania doradztwo

Czasem, aby uzyskać rekompensatę za doznane krzywdy, trzeba wystąpić na drogę sądową. Dotyczy to także poszkodowanych w wypadkach drogowych. Ubezpieczyciel bądź sprawca wypadku nie zawsze chce dobrowolnie wypłacić należne pieniądze. Kiedy wnieść sprawę do Sądu i od czego zacząć? Jeśli interesują Państwa odszkodowania za szkody komunikacyjne doradztwo w tym zakresie oferują prawnicy z Katowic i Łodzi. Adresy kancelarii można sprawdzić na meritumodszkodowania.pl. Czy warto walczyć z ubezpieczycielem o wyższe odszkodowanie?

Na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każda sprawa musi być rozpatrzona indywidualnie. Statystyki są jednak jednoznaczne. Bardzo duża grupa osób poszkodowanych w wypadkach drogowych dostaje za niskie odszkodowania i nawet o tym nie wie. Część z nich zaś obawia się długiego postępowania sądowego i w ogóle nie składa pozwu.

Jeśli ma się jakiekolwiek wątpliwości, czy roszczenie względem ubezpieczyciela jest zasadne, warto udać się do kancelarii po poradę prawną. Wstępna analiza i konsultacja z prawnikiem jest bezpłatna. Można o tym szerzej poczytaj na wspomnianej wyżej stronie internetowej. Tam też znajduje się specjalny numer infolinii i formularz online. Jest on dedykowany osobom poszkodowanym w wypadach komunikacyjnych.

W takich sprawach wynagrodzeniem dla prawnika będzie prowizja od uzyskanej kwoty odszkodowania. Jest to rozwiązanie korzystne zarówno dla klienta, jak i dla kancelarii. Osoby zgłaszające się z takim roszczeniem, nie muszą martwić się o dodatkowe koszty. Mają też gwarancję, że adwokat zrobi wszystko, aby wysokość zadośćuczynienia była jak najwyższa.

Skomentuj wpis