Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Profesjonalny kurs rysunku - dla kogo jest przeznaczony i co daje?

Emil Nowakowski 2022-08-28 0 komentarzy
Profesjonalny kurs rysunku - dla kogo jest przeznaczony i co daje?

W wieku dziecięcym rysowanie stanowi, w przypadku większości ludzi, czynność niemal naturalną. Z czasem tylko nieliczni kontynuują przygodę z ołówkiem, piórkiem, węglem lub kredką, zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie. Często rysownicy skarżą się na brak postępów w uprawianiu sztuki. Wprawne oko dostrzega w ich pracach charakterystyczne, niemal regularnie powtarzające się błędy. Z pewnością dałoby się ich uniknąć, gdyby tylko rysownik dysponował odpowiednim warsztatem. Naturalne zdolności, poza wyjątkowymi przypadkami, przynoszą pełny efekt zazwyczaj dopiero w połączeniu z opanowaniem właściwych reguł. 

Chcesz nauczyć się rysować od podststaw lub zdobyć nowe umiejętności w dziedzinie, która stanowi twoją życiową pasję? Dzięki możliwości, jakie stwarza kurs rysunku poznasz sekrety wszystkich technik, których dotąd nie miałeś okazji opanować. Kursanci uczą się, jak biegle posługiwać się ołówkiem, temperą, akwarelą, farbami akrylowymi, wyznaczać proporcje modela, jakie cechy powinien mieć rysunek architektoniczny, do czego służy światocień.

Kadra szkoły Perspektywa to absolwenci i studenci Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, którzy niemal nie rozstają się z ołówkiem: rysują w pracy, na uczelni i w czasie wolnym. Ich uczniowie bez problemu dostają się na uczelnie wyższe, zdając na takie kierunki jak architektura.

Osoby dopiero zaczynające przygodę z rysowaniem lub chcące udoskonalić swoje umiejętności, powinny wziąć pod uwagę pobieranie lekcji udzielanych przez dobrego artystę.

Skomentuj wpis