Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Produkcja stelaże do łózek w szafie

Konrad Zając 2021-09-16 0 komentarzy
Produkcja stelaże do łózek w szafie

Nabywając rozkładaną sofę czy kanapę, wiele osób wybiera te, które są proste w użytkowaniu i nie wymagają siły. Producenci mebli tapicerowanych często poszukują dostawców tego typu mechanizmów, dzięki którym łatwiej będą mogli zbyć wytwarzane przez siebie meble. Może jest zaoferować firma ze strony drutex-concept.eu działająca na rynku od wielu lat. Produkuje niezawodne i wytrzymałe stelaże wykonane z wysokiej jakości komponentów oparte na licencji belgijskiej i francuskiej.

Obecnie produkcja stelaży do łóżek i tapicerowanych mebli wypoczynkowych odbywa się na dwóch w pełni zmechanizowanych liniach technologicznych nadzorowanych przez wysokiej klasy specjalistów, kontrolujących poprawność funkcjonowania maszyn. Dzięki zastosowaniu obrabiarek CNC powtarzalność komponentów jest ogromna i wszystkie produkowane mechanizmy działają lekko i bez konieczności użycia siły. 

W ofercie producenta dostępne są także stelaże do łóżek w szafie, których wielkość można dopasować do rodzaju mebli produkowanych przez firmy meblowe. Przestawienie produkcji na inne wymiary nie stanowi problemu, ponieważ park maszynowy, którym firma dysponuje, jest nowoczesny i cały czas rozwijany. Specjaliści firmy, w tym projektanci, stworzą odpowiedni projekt do zaakceptowania przez nabywcę, a następnie go zrealizują. Do wyrobu mechanizmów wykorzystuje się najlepszej jakości komponenty, które sprawdziły się już w innych konstrukcjach oraz profile cechujące się wyjątkową wytrzymałością. Metalowe części zabezpieczone są przed korozją malowaniem proszkowym. Są to produkty:

  • przemyślane,
  • bezpieczne,
  • funkcjonalne,

które można przystosować do czołowego lub bocznego sposobu rozkładania.

Skomentuj wpis