Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

płytki ceramiczne imitacja drewna

Apolonia Sadowska 2020-06-01 0 komentarzy
płytki ceramiczne imitacja drewna

Drewno w domu to niestety także i wady. Podstawową jest oczywiście wysoki koszt takiego wykończenia, ale nawet jeżeli ktoś nie zwraca zbytniej uwagi na cenę, to i tak będzie musiał mierzyć się ze zmniejszoną odpornością tego surowca na uszkodzenia mechaniczne, skłonnością do zabrudzeń, złą reakcją na panującą w powietrzu wilgoć i koniecznością regularnej konserwacji specjalistycznymi środkami.

Złotym środkiem okazuje się imitacja drewnopodobna.

Sposobem na to, by z jednej strony cieszyć się przepięknym wyglądem drewnianych struktur, a z drugiej mieć pewność, że wybrane materiały będą długowieczne i trwałe użytkowo, jest postawienie na płytki ceramiczne imitujące drewno. Dzisiejsze metody wytwórcze pozwalają na osiągnięcie tak dopracowanych wzorów, że mało wprawne oko nie będzie nawet w stanie stwierdzić, że jest to zamiennik.

Sprzedawana przez sklep Włoskie Łazienki drewnopodobna ceramika oferuje ekstremalnie niską nasiąkliwość na poziomie poniżej 1 procenta, co sprawia, że będzie to doskonały wybór nawet do kuchni i łazienki (a są to pomieszczenia o dużym poziomie występowania wilgoci). Mimo tego zawsze trzeba pamiętać o łączeniach między płytkami, dlatego koniecznością będzie dobór odpowiednich fug (tu można liczyć na doradztwo ze strony sklepowych ekspertów).

Szeroki wybór wzorów i kolorów.

Dostępne są produkty w ponad 2000 wzorach, odpowiadające aż 100 różnym formatom gabarytowym. Pochodzą one z najlepszych włoskich i hiszpańskich fabryk i mogą imitować między innymi drewno dębowe, egzotyczne czy sosnę norweską. Struktury usłojenia i kolorystyka jest oddana bardzo naturalnie, a powierzchnia może być matowa, błyszcząca, czy nawet antypoślizgowa.

Skomentuj wpis