Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Najlepszy zakład optyczny w Nowym Sączu - Gdzie?

Katarzyna Brzezińska 2020-09-09 0 komentarzy
Najlepszy zakład optyczny w Nowym Sączu - Gdzie?

Długie godziny spędzone przed komputerem, szybkie tempo życia i dieta uboga w niezbędne witaminy sprawiają, że wielu osobom wzrok psuje się już w młodym wieku. Jeśli więc zauważyłeś, że Twoje oczy szybko się męczą, a wzrok nie jest już tak wyraźny, jak kiedyś, to znak, że powinieneś wykonać kompleksowe badanie wzroku. Najlepszym miejscem, by to zrobić, jest zlokalizowany w Nowym Sączu zakład optyczny Vision Optyk, który znajduje się przy ulicy Prażmowskiego 11.

Oferta zakładu

Na co możesz liczyć podczas wizyty w tym salonie optycznym? Przede wszystkim wykonasz tam całkowicie darmowe badanie optometryczne realizowane na sprzęcie Visioffice 2. Gdy już będziesz wiedział, jakie szkła będą dla Ciebie najlepsze, wraz z profesjonalnym konsultantem będziesz mógł wybrać całe okulary. Pracownicy salonu potrafią idealnie dobrać oprawki do wyglądu i stylu danego klienta. Co ważne, biorą oni również pod uwagę preferencje każdej osoby. Dzięki temu klienci wychodzą z salonu z okularami, które perfekcyjnie do nich pasują.

Niewątpliwą zaletą oferty tego zakładu optycznego jest również obecność wielu promocji na usługi i produkty. Na stronie internetowej w zakładce „Promocje” regularnie pojawiają się aktualne okazje, dzięki którym klienci mogą kupić potrzebne im okulary w niższych cenach.

Nie bez znaczenia jest także szeroka oferta, w której znalazły się rozwiązania skierowane do każdego. Szukasz okularów idealnych do pracy przy komputerze lub innym ekranie? W asortymencie dostępne są okulary z soczewkami Eyezen, które przeciwdziałają szybkiemu męczeniu się oczu. Ponadto w ofercie znajdują się okulary przeciwsłoneczne, szkła progresywne i szkła fotochromowe. Salon proponuje także soczewki jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne, a także akcesoria do pielęgnacji soczewek kontaktowych.

Skomentuj wpis