Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Kurs BHP w Lesznie - gdzie się zapisać?

Bianka Król 2022-09-26 0 komentarzy
Kurs BHP w Lesznie - gdzie się zapisać?

Wykład prowadzącego szkolenie BHP uwzględniający konkretne rodzaje niebezpieczeństw na poszczególnych stanowiskach pracy to sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w firmie oraz uniknięcie wielu wypadków. Poinstruowani pracownicy będą w stanie rozpoznać zagrożenie oraz odpowiednio na nie zareagować, chroniąc nie tylko własne zdrowie oraz życie, a także dbając o wyposażenie i wykorzystywane narzędzia. Personalizowany kurs jest więc nie tylko obowiązkiem pracodawcy, ale także przynosi wymierne efekty.

Problemem dla właściciela zakładu może być przeprowadzenie szkolenia w jednym terminie. Zwykle w miejscu pracy, zwłaszcza zatrudniającym sporą liczbę osób, trudno jest zorganizować spotkanie w dniu, w którym cała kara jest na miejscu, bez konieczności skracania godzin zmianowych czy zamykania firmy na czas trwania kursu. Rozwiązaniem jest podział pracowników na kilka grup. Dzięki temu każdy zatrudniony będzie miał możliwość poznania lub aktualizacji zasad BHP, uczestnicząc w ustalonym spotkaniu w odpowiadającym mu dniu. Niweluje to także konieczność brania urlopów.

Szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy to domena Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Tarant Sławomir, działającego na terenie całego województwa wielkopolskiego. Jego kadra organizuje kursy BHP w Lesznie, Wrześni oraz innych, mniejszych miejscowościach, dojeżdżając do klienta w wyznaczonym terminie. Chętnie też personalizuje wykłady, uwzględniając w ich treści zapotrzebowanie na poruszenie ważnych dla danego zakładu zagadnień, na przykład bezpiecznego korzystania z urządzeń zasilanych energią elektryczną. Prowadzący zawsze dokładają wszelkich starań, by przekazywana wiedza była rzetelna, zrozumiała i zawsze aktualna. 

Skomentuj wpis