Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Jaki jest koszt transportu do Anglii?

Bruno Piotrowski 2022-08-14 0 komentarzy
Jaki jest koszt transportu do Anglii?

Polscy przedsiębiorcy coraz częściej wchodzą z proponowaną ofertą na zagraniczne rynki, proponują korzystne ceny i najwyższej jakości produkty. Jedynym problemem może okazać się sam transport za granicę, szczególnie gdy kraj docelowy nie należy do Unii Europejskiej. W takich przypadkach konieczne jest załatwienie wszystkich wymaganych formalności w urzędzie celnym, aby kierowca z całym transportem nie utknął na granicy, a przedsiębiorca nie otrzymał kary finansowej. Właśnie dlatego tak ważne jest znalezienie sprawdzonej i polecanej przez innych firmy spedycyjnej, która zajmie się kompleksowo całym transportem. 

Marka Important Cargo Traffic specjalizuje się w usługach logistycznych, spedycyjnych i transportowych. Firma organizuje transport drobnicowy, całopojazdowy oraz ponadgabarytowy. Co więcej, przeszkoleni pracownicy podejmują się przewozu alkoholi wysokoprocentowych, materiałów biologicznych do badań oraz towarów objętych karnetem ATA. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesną flotą i wykorzystuje transport drogowy, morski i lotniczy.

Ile kosztuje przewóz do UK?

Firma organizuje również transport do Anglii różnych towarów. Cena tego typu usługi jest wyliczana indywidualnie i zależy przede wszystkim od rodzaju przewożonych produktów, liczby dokumentów wymaganych do załatwienia w urzędach, a także długości trasy do pokonania przez kierowców. Na firmowej stronie udostępniono formularz wyceny - wystarczy go wypełnić, aby w krótkim czasie poznać szacunkowy koszt planowanego transportu. 

Skomentuj wpis