Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Jak odliczana jest ulga na ekspansję?

Anita Wiśniewska 2022-12-02 0 komentarzy
Jak odliczana jest ulga na ekspansję?

Jedną z takich ulg jest ulga na ekspansję, obowiązująca od 2022 roku. Jej celem jest obniżenie kosztów przeznaczonych na działania promocyjne różnego rodzaju. A to ma spore znaczenie z uwagi na nasilającą się konkurencyjność, ponieważ przedsiębiorcy w wielu branżach zaczęli bardziej inwestować w reklamę. 

W założeniu ulga na ekspansjęjest przyznawana takim przedsiębiorstwom, które wprowadzają na rynek nowe produkty. Nie ma w tym wypadku znaczenia, w jakiej branży ktoś prosperuje oraz to, czy chodzi o mniejszą, czy większą działalność. Trzeba jedynie mieć na uwadze to, aby nie podpinać pod taką ulgę usług. Pracownicy z firmy Ayming zaprezentują dokładne wiadomości o tej uldze i przedstawią wszystko zrozumiałym językiem. Wówczas przedsiębiorca będzie znacznie lepiej zorientowany, z czego może skorzystać w tym konkretnym przypadku. 

Istnieją trzy główne warunki, poza podanym wyżej, jakich należy przestrzegać, by móc bez przeszkód wykorzystać podaną ulgę. Eksperci objaśnią, jak należy postępować, aby były one zachowane. W dodatku wskażą oni, jakie koszty i z jakich kategorii można odliczyć. Po przeprowadzeniu krótkiego szkolenia pracownicy podanej firmy przeprowadzą audyt, aby upewnić się, że zleceniodawca może przystąpić do procedury starania się o ulgę na ekspansję. Kiedy natomiast okaże się, że tak, to specjaliści przygotują dokumentację oraz niezbędne kalkulacje. Podczas całego procesu starania się o ulgę klienci mogą liczyć na wsparcie i wyjaśnianie wszystkich niejasności na bieżąco. 

Skomentuj wpis