Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Gdzie w Lublinie wykupić ubezpieczenie nieruchomości?

Emil Duda 2022-09-22 0 komentarzy
Gdzie w Lublinie wykupić ubezpieczenie nieruchomości?

Wykupienie polisy ubezpieczeniowej chroniącej nieruchomość nie jest obowiązkowe, jednak z pewnością warte zastanowienia. Tego typu ubezpieczenie chroni zarówno samych właścicieli, jak i sąsiadów na wypadek choćby zalania mieszkań zlokalizowanych obok. Koszty wszelkich szkód są wypłacane przez TU. Oczywiście sporo zależy od tego, na jaki zakres ochrony zdecydował się posiadacz polisy. Niestety przy samodzielnych wyborach ubezpieczenia na dom i mieszkanie klienci często sugerują się samą ceną, zapominając o sprawdzeniu, w jakich sytuacjach można liczyć na odszkodowanie.

Na ubezpieczenie nieruchomości zazwyczaj decydują się osoby wynajmujące mieszkanie, a także obawiające się kradzieży czy wspomnianego zalania. Ubezpieczeniu podlega sam budynek oraz posiadane mienie. Istnieje wyłącznie jedna sytuacja, w której zakup polisy jest obowiązkowy - mowa oczywiście o kredycie hipotecznym. Banki wymagają, aby kredytobiorca posiadał stosowną polisę na wypadek choroby czy śmierci.

W Lublinie ubezpieczenie nieruchomości można znaleźć w ofercie agencji Ubezpieczenia Paulina Wilczak. Klienci są obsługiwani zarówno w stacjonarnym punkcie, jak i zdalnie poprzez kontakt telefoniczny czy wymianę wiadomości e-mail. Agencja proponuje produkty ubezpieczeniowe pochodzące wyłącznie od sprawdzonych towarzystw, takich jak m.in. Link4, Ergo Hestia, AXA czy Compensa. Ponadto przeszkoleni agenci mogą zaoferować wiele innych rodzajów ubezpieczeń (na życie, dla firm, komunikacyjnych, turystycznych oraz rolnych).

Skomentuj wpis