Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Fotograf na wesele ze Szczecina - czym kierować się przy wyborze?

Jakub Dąbrowski 2022-06-19 0 komentarzy
Fotograf na wesele ze Szczecina - czym kierować się przy wyborze?

Niemal każda przyszła para młoda ma nieco inne oczekiwania względem realizowanych sesji zdjęciowych podczas ceremonii i wesela. Dlatego też wybór studia fotograficznego będzie indywidualną kwestią dla każdego klienta. Jedni stawiają na klasykę i chcą, by fotograf wykonał zarówno zdjęcia, jak i nagrywał ślub i wesele. Inni z kolei mają nieco bardziej nowoczesne podejście i wolą zamówić krótki reportaż ślubny czy film w formie kilkuminutowego teledysku. Fotograf na wesele ze Szczecina, który pracuje w studiu fotograficznym  Strefa Twórcza Fotografa, jest w stanie wykonać każdą z powyższych usług.

Klient ma do wyboru kilka odrębnych pakietów ślubnych, obejmujących m.in. reportaże, personalizowane albumy ze zdjęciami z ceremonii oraz przyjęcia weselnego, a także teledyski, filmy i fotografie z drona. Ponadto szczecińska firma wynajmuje fotobudkę wraz z zabawnymi gadżetami. Oczywiście fotograf wykonuje też sesje ślubne (najczęściej plenerowe), dla których ustalany jest odrębny termin.

Na stronie internetowej można zapoznać się z bogatym portfolio przedstawiającym styl pracy fotografów oraz jakość wykonywanych zdjęć. Ponadto firma wykonuje wiele innych sesji zdjęciowych, m.in. rodzinnych, ciążowych czy noworodkowych, dzięki czemu w większości klienci wracają do studia, aby skorzystać z kolejnych usług. 

Skomentuj wpis