Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Ekskluzywna sala weselna w Warszawie – który hotel będzie najlepszy?

Kazimierz Ostrowski 2022-05-18 0 komentarzy
Ekskluzywna sala weselna w Warszawie – który hotel będzie najlepszy?

Osoby, które planują zorganizować przyjęcie weselne w hotelu, powinny zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Przede wszystkim liczbę gości. Nie każde miejsce posiada wystarczająco duże pomieszczenie. Z czyich usług skorzystać w stolicy?

Ekskluzywna, przestronna sala weselna w Warszawie jest dostępna w hotelu Venecia Palace. Do budynku przynależy ogromny ogród z jeziorem. Na jego terenie można znaleźć unikatowe, dekoracyjne pomosty, egzotyczne rośliny oraz romantyczne altanki, więc wesela odbywające się w letnie miesiące mogą być zorganizowane na zewnątrz.

Pomieszczenia przeznaczone na bankiety mogą pomieścić od 50 do nawet 400 osób. Sale są przystrajane zgodnie z wytycznymi pary młodej. Pracownicy przyniosą świeże, pachnące kwiaty, zawieszą girlandy, rozwiną dywany i wiele innych. Klient może również skorzystać z konsultacji ze specjalistami. Hotelowa restauracja przygotuje wykwintne dania kuchni polskiej lub zagranicznej. Oferta obejmuje kilka głównych dań, desery, przekąski słodkie i słone oraz tort weselny. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia fontanny z czekoladą i owocami. Poza tym obiekt proponuje klientom piękne, funkcjonalne pokoje jednoosobowe i dwuosobowe dla gości oraz specjalny, przestronny apartament dla nowożeńców z jacuzzi. Podmiot może również zorganizować transport z lotniska. Koszt przyjęcia zależy od różnych czynników, ilość uczestników, wybranej sali, rodzaju serwowanych dań, usług dodatkowych.

Warto zaznaczyć, że hotel może przygotować również innego typu uroczystości, np. urodziny, komunie, chrzciny czy studniówkę. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem firmy. Podmiot gwarantuje niezapomniane przyjęcia weselne w Warszawie.

Skomentuj wpis