Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Ciekawy pomysł na imprezę integracyjną dla firm

Łucja Lewandowska 2019-04-09 0 komentarzy
Ciekawy pomysł na imprezę integracyjną dla firm

Ludzie to najważniejsza część firmy. Dlatego też istotnym aspektem jest nie tylko stworzenie dobrych warunków pracy, ale również dbałość o koleżeńskie relacje między członkami załogi. Rezultat taki można uzyskać przez wspólne spędzanie wolnego czasu na różnego rodzaju inicjatywach. Dzięki temu pracownicy jeszcze bardziej będą identyfikować się ze swoim pracodawcą.

Ciekawym pomysłem jest włączenie zespołu do rywalizacji przez uczestnictwo w aktywności grupowej, którą jest laserowy paintball. Realizacja wskazanej opcji jest możliwa dzięki ofercie organizacji Laser Tag, która przygotowuje  imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu i okolicach.

Jakie korzyści związane są z określonym typem zabawy? Po pierwsze wyzwala ona w graczach wiele emocji i adrenaliny. Co więcej, do skutecznego jej rozegrania konieczna jest ścisła współpraca, zaufanie oraz komunikacja wewnątrz teamu.

Podstawa rozrywki oparta jest o konkurowanie ze sobą dwóch grup. Po każdej zakończonej bitwie wyświetlany jest rezultat zarówno drużynowy, jak i indywidualny. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w tym przypadku nie ma limitu amunicji. Osoby, które obawiają się bólu, nie muszą się martwić, gdyż wiązka lasera jest bezbolesna. Pomysłodawca proponuje również przygotowanie niestandardowych scenariuszy, które pozwolą na jeszcze większe emocje związane z grą. Wszystko odbywa się w otoczeniu klimatycznego Fortu.

Ta przyjemność przeznaczona jest praktycznie dla każdego i na długo pozostanie w pamięci tych, którzy brali w niej udział.

 

 

 

 

Skomentuj wpis