Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Biustonosz bez ramiączek - przydatny każdej kobiecie

Tola Pawlak 2023-07-18 0 komentarzy
Biustonosz bez ramiączek - przydatny każdej kobiecie

Z pewnością każdy zgodzi się co do tego, że sukienki czy bluzki pozbawione ramiączek, odkrywające ramiona i dekolt, na przykład o fasonie gorsetowym, zapewniają świetny wygląd. Poza tym letnie kreacje tego rodzaju gwarantują komfort termiczny. Czar jednak pryska, kiedy spod takiego ubrania wystają ramiączka od stanika. Na takie okazje niezbędny jest zatem specjalny, pozbawiony ich biustonosz. Jest to lepsza opcja niż stanik z ramiączkami odpinanymi, gdyż jego elementy mogą wystawać z dekoltu, a poza tym może on nie zapewnić odpowiedniego podtrzymania biustu.

Z tym wiele pań ma spory problem. Zwłaszcza posiadaczki większych biustów obawiają się, że bez ramiączek stanik nie poradzi sobie z utrzymaniem ich piersi. Warto jednak pamiętać,  że ich ciężar nie powinien tak naprawdę opierać się na ramiączkach, a na obwodzie i gdy rozmiar bielizny jest dobrze dobrany, a sam stanik wysokiej jakości - jest w stanie poradzić sobie z nawet największym i najcięższym biustem. Takie propozycje można znaleźć na stronie https://mybra.pl/pol_m_Biustonosze-bez-ramiaczek-Panache-2102.html. Biustonosze Panache są znane z wysokiej jakości, wystarczy tylko zatem dobrze dobrać rozmiar miseczki i postawić na odpowiednio ciasny obwód, by mieć pewność, że stanik pozostanie na tej samej wysokości nawet przy podskokach czy tańcu.

W myBra można też znaleźć staniki z odpinanymi ramiączkami, które mają taką budowę, że nie wystają nawet z mocno wydekoltowanych strojów. Możliwość dopinania ramiączek, także silikonowych, zwiększa możliwości wykorzystywania bielizny - do różnych strojów i podczas różnych okoliczności.

Warto też sprawdzić inne propozycje biustonoszy, na przykład z obniżonym mostkiem czy silikonowym tyłem, przeznaczone do wyjątkowych kreacji.

Skomentuj wpis