Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Badanie szczelności dachu – gdzie wykonać?

Julianna Pawłowska 2023-06-27 0 komentarzy
Badanie szczelności dachu – gdzie wykonać?

Aby zadbać o bezpieczeństwo budynku i wszystkich instalacji się w nim znajdujących, warto co jakiś czas wykonać badanie szczelności. Dzięki regularnym przeglądom można wykryć wszelkie małe usterki, zanim przerodzą się w poważny problem. Z czyich usług skorzystać?

Najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z firmą ROOFCOR. Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie. Oferta jest skierowana do przedsiębiorców, właścicieli obiektów przemysłowych, sklepów wielkopowierzchniowych czy magazynowych z dachem płaskim. Wysoko wykwalifikowani fachowcy korzystają z innowacyjnego sprzętu, więc szybko znajdą przecieki. Należy podkreślić, że stosowane metody są całkowicie bezinwazyjne.

Wśród wykorzystywanych systemów lokalizacji nieszczelności można wyróżnić metodę:

  • elektrooporową,

  • impedancji elektrycznej,

  • próby dymowej,

  • próby z wykorzystaniem uraniny.

Wybór konkretnego sposobu zależy od różnych czynników, między innymi architektury danego obiektu, jego wielkości, rodzaj pokrycia, ilość urządzeń i przejść instalacyjnych na dachu. Specjaliści dobierają metodę po zapoznaniu się z dokumentacją techniczną i przeprowadzeniu wizji lokalnej. Zapewne ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że pracownicy zajmują się także projektowaniem dachów płaskich. Cena jest ustalana indywidualnie. Przed przystąpieniem do pracy fachowcy przygotują kosztorys.

Badanie szczelności dachu należy wykonać przed zakupem lub sprzedażą nieruchomości. Osoby zainteresowane mogą w każdej chwili skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa i dowiedzieć więcej na temat oferty. Warto skorzystać z usług rzetelnej i terminowej firmy, która dba o potrzeby klientów oraz cieszy się dobrą opinią w branży.

Skomentuj wpis