Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Parkingi przy lotnisku Pyrzowice

Apolonia Sadowska 2019-05-21 0 komentarzy
Parkingi przy lotnisku Pyrzowice

Bardzo popularne wśród osób podróżujących samolotami stały się płatne i strzeżone miejsca, w których mogą one bezpiecznie pozostawić swoje samochody na czas nieobecności. Przykładem mogą być parkingi przy lotnisku Pyrzowice. Oferują one fachowy nadzór nad autami. Dużym zaufaniem i popularnością wśród kierowców cieszy się parkingpyrzowicedarex.pl. 

Ogromnym atutem parkingu jest jego bliska odległość od lotniska (wynosi zaledwie dwieście metrów). Ponadto na tym samym terenie znajduje się dom, w którym dostępne są pokoje gościnne. Co więcej, każdy, kto pozostawia swój samochód pod opieką w tym właśnie miejscu, może skorzystać z darmowego transferu na lotnisko i z lotniska. Jeśli chodzi o wariant drugi, należy zgłosić właścicielom, kiedy i o której godzinie mają zjawić się na lotnisku.

Wszystkie samochody, pozostawione pod opieką właścicieli firmy, są pilnowane i czekają na odbiór przez właściciela w stanie nienaruszonym. Aby mieć pewność, że uda się znaleźć wolne miejsce na parkingu (cieszy się on niemałym zainteresowaniem i zdarza się, iż jest wypełniony po brzegi), najlepiej zarezerwować je odpowiednio wcześniej. Można zrobić to mailowo lub telefonicznie, korzystając z danych zamieszczonych na stronie internetowej.

Opłaty pobierane są za każdą dobę, jaką samochód spędza na terenie parkingu (od godziny, w której auto dotrze i zostaną dopełnione formalnosci). Liczone są od momentu, w którym pojazd tam stanie. Obiekt jest stale monitorowany, co wzmacnia bezpieczeństwo. W przypadku bardzo długich postojów istnieje możliwość negocjacji cen. 

Skomentuj wpis