Wejdź na szczyt rozpoznawalności z tlsm.pl

Przywitaj się z nami!

Gdzie wykonasz tłumaczenia z języka macedońskiego?

Emil Duda 2019-03-31 0 komentarzy
Wpis

Klienci, którzy zastanawiają się gdzie wykonam tłumaczenia z języka macedońskiego? powinni zapoznać się niezwłocznie z szeroką ofertą firmy o nazwie Balkanika.

Zarządza nią dr Agata Jawoszek-Goździk, która posiada bardzo szeroką wiedzę na temat całych Bałkanów. Tłumaczka specjalizuje się przede wszystkim w języku chorwackim i bośniackim, ale tłumaczy również teksty z języka serbskiego i czarnogórskiego. Warto również dodać iż pracowała ona w Konsulacie Honorowym Bośni i Hercegowiny jako asystentka konsula oraz tłumaczka - obecnie egzaminuje potencjalnych kandydatów na tłumaczy języka bośniackiego w Ministerstwie Sprawiedliwości, pracuje również jako adiunkt w Polskiej Akademii Nauk. Tak szerokie doświadczenie powoduje iż zarządzana przez nią firma działa doskonale - zatrudnieni są w niej jedynie profesjonalni tłumacze, którzy chętnie podejmą się każdego - nawet nieco skomplikowanego zadania.

W ramach świadczonych przez tę firmę usług możliwe są na przykład tłumaczenia macedońskiego, chorwackiego, serbskiego, bośniackiego, czarnogórskiego, a nawet tureckiego i rumuńskiego! Wszystkim zajmują się specjaliści, zatem potencjalny klient nie musi niczym się martwić. Warto także dodać iż proponowane usługi są naprawdę przystępne cenowo - koszt danego tłumaczenia ustalany jest zaraz po przesłaniu tekstu - oferta jest zatem naprawdę atrakcyjna dla wszystkich.

Szczegółowe informacje na temat działania tej firmy, które przydadzą się potencjalnym klientom, można bez problemu znaleźć na jej stronie internetowej.

Skomentuj wpis